Головна  Будівельнику  Умови зберігання

Скачати умови зберігання продукції

 Положення про прийом та зберігання водостічних систем

Даний додаток розроблений для клієнтів ТОВ «Орбіталь» для правильної організації навантажувально-розвантажувальних робіт і належного зберігання водостічних систем, що поставляються (далі Товар).

1.    Порядок прийому і зберігання водостічних систем.

1.1.    Навантажувально-розвантажувальні роботи повинні проводитися виученим персоналом,  ознайомленим з основами охорони праці, справною технікою, в місці, призначеному для проведення таких робіт.

1.2.    Після розвантаження Товару, клієнт повинен переглянути весь поставлений Товар за якістю і кількості, і, в разі відхилення, подати в перебігу 3-х робочих днів рекламаційний акт з детальним описом претензії і фотографіями.

1.3.    Зберігання Товару повинне здійснюватися в закритому, добре провітрюваному приміщенні, з нормальною вологістю, захищеного від прямого попадання ультрафіолетових променів (сонячного світла) і атмосферних опадів, при температурі від +5 до +50 градусів Цельсія.

2.    Відповідальність за поставлені Товари:

2.1.    ТОВ «Орбіталь» не несе відповідальності за пошкоджені Товари, повністю загублені Товари або Товари, що втратили свій товарний вигляд:

2.1.1.    при недотриманні порядку прийому і зберігання водостічних систем, вказаний в п.1 даного положення;

2.1.2.    при зберіганні Товару в цілих палетах більш ніж в 2 яруси;

2.1.3.    при зберіганні Товару в неповних палетах більш ніж в 1 ярус;

2.1.4.    при пошкодженні Товару унаслідок падіння, контакті з вантажною технікою або з хімічно активними речовинами;

2.1.5.    при зберіганні жолобів і труб у вертикальному положенні;

2.1.6.    у всіх інших випадках, що привели до пошкодження, втрати товарного вигляду або повної втрати Товарів, що сталися не з вини ТОВ «Орбіталь» і не є заводським браком.

2.2.    У всіх останніх випадках ТОВ «Орбіталь» приймає претензії від клієнтів в установленому порядку і зобов'язався дати свій висновок в найкоротші терміни.

Дане положення є обов'язковим для всіх товарів, що поставляються ТОВ «Орбіталь», і є основоположним при розгляді всіх претензій клієнтів відносно якості поставлених Товарів.