Головна  Новини

01.03.2018

ООО «Орбиталь» впервые в Украине предлагает водосточную систему элитного класса ALUTEC (Англия).

Водоосток ALUTEC не имеет аналогов, его уникальность - в материале, из которого он сделан, и особенном дизайне.
Основа. «Морской» алюминий (сплав, применяемый в судостроении)– уникально прочный металл, не деформируется, выдерживает очень большие нагрузки и максимально устойчив к коррозии. Алюминий сам генерирует защитную оксидную пленку на поверхности. При повреждениях пленка восстанавливается сама – в отличие, например, от оцинкованной стали, которая в случае повреждений требует повторной оцинковки. Толщина стенок водостока ALUTEC 1,6 – 5мм в зависимости от класса системы. Малый вес алюминия облегчает и ускоряет монтаж, снижает вероятность повреждений материала в процессе работы.

Покрытие. Двустороннее покрытие полимерной порошковой краской усиливает свойства алюминия, дает дополнительную защиту от коррозии. Для покрытия используются краски высочайшего качества Alesta фирмы Dupont. Они наносятся на автоматических установках, имеющих лицензию производителя краски. Эффект электростатической окраски – стойкий слой покрытия толщиной 60 мкм, в 2-3 раза толще, чем у стали с полимерным покрытием. Системы ALUTEC производятся в 23 стандартных цветах RAL, и в любом другом цвете под заказ.

Дизайнерское покрытие Heritage Black. «Античный черный» - покрытие имитирует неровную текстуру натурального чугуна, традиционного материала водосточных систем в английской архитектуре. Это покрытие создает неповторимый стиль «английской старины».
Приглашаем посетить стенд компании «Орбиталь» на выставке InterBuildExpo 20-23 марта 2018г.  в МВЦ по адресу Киев, пр-т Броварской, 15.  Предлагаем выгодные условия сотрудничества дистрибьюторам кровельных покрытий премиум-класса и архитекторам.

01.09.2017

Леруа Мерлен на Кільцевій, 12 в Києві!

Німецькі водостічні системи TM Marley тепер представлені на полицях нового магазину Леруа Мерлен в Києві, за адресою Кільцева Дорога, 12. Там знаходиться повна комплектація для малих і великих будівель зі скатної покрівлею: системи 125 х 105 і 100 х 75 в коричневому і білому кольорі.

15.03.2017

Орбіталь - Імпортер року 2016.

За підсумками 2016 р. ТОВ "Орбіталь" в черговий раз серед лідерів рейтингу "Імпортер року", ТОП-100, категорія "золото".
Компанія "Орбіталь" протягом 12 років  імпортує в Україну водостічні системи Hunter, які виробляются в Англії, та Marley, які виготовлені в Німеччині, і стабільно визнається одним з провідних українських імпортерів водостоку.

З лютого 2017 року, за підтримки заводів Hunter і Marley, "Орбіталь" пропонує українським споживачам спеціальні ціни для українського ринку: постійно діючу знижку від 10% на весь асортимент! Скористайтеся шансом купити в Україні матеріали від найкращих виробників Західної Європи.

 

01.03.2017

Зниження роздрібних цін на продукцію ТМ Hunter та ТМ Marley!!!

Напередодні нового будівельного сезону компанією "Орбіталь" прийнято рішення про зниження роздрібних цін на продукцію ТМ Hunter та ТМ Marley - на 10%. Це стало можливим завдяки спеціальній програмі лояльності для українського ринку від найбільших виробників водостічних систем в Європі - Hunter Plastics Ltd. (Англія) та Marley Deutschland Gmbh(Німеччина).

Тепер наші ціни на комплект англійської або німецької водостічної системи не перевищують середніх по ринку і стали ще доступніше.

Оцініть якість провідних виробників водостічних систем - купуйте краще! Ціни на усю продукцію можна подивитися або скачати тут. Як правильно зробити розрахунок і порівняти наші ціни, детально описано в нашій статті. Звертайтеся до наших Регіональних менеджерів за консультаціями - ми з радістю допоможемо Вам! Купити нашу продукцію у Вашому регіоні можна в мережі дистриб'юторів - подивитися на карті. Список наших дистриб'юторів у вашому місті Ви можете знайти в розділі «Де купити» або звернутися по допомогу до Регіонального менеджера.

Нагадуємо, що водостічні системи Hunter та Marley виробляються за технологією ко-екструзії, яка значно підвищує стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Гарантія на стійкість коричневого кольору - 5 років - тільки для України! Також західноєвропейські виробники уникають використовувати крейду при виробництві систем з ПВХ - це знижує крихкість, підвищує міцність, пружність і термін служби матеріалів!

 

03.02.2017 АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ - МІНУС 10% НА ВСЕ!

З 6 по 28 лютого 2017р. РОЗДРІБНІ ціни на всю продукцію Hunter та Marley знижено на 10% - НА УМОВАХ ПЕРЕДПЛАТИ.

Зниження РОЗДРІБНИХ цін буде зроблено через встановлення АКЦІЙНИХ КУРСІВ ВАЛЮТ в наших прайс-листах:

1 долар США (Hunter) = 24,30 грн

1 євро (Marley) = 26,10 грн

ЦЕ ГАРНА НАГОДА ЗЕКОНОМИТИ КОШТИ ТА ПОПОВНИТИ СВОЇ СКЛАДСЬКІ ЗАПАСИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НОВОГО БУДІВЕЛЬНОГО СЕЗОНУ!

БАЖАЄМО ПРИЄМНИХ ТА ВЕЛИКИХ ЗАКУПОК!

Скачати акційні прайс-листи:

Скачати прайс-лист Hunter (Excel)

Скачати прайс-лист Marley (Excel)

 

27.07.2016

Розпродаж дренажних каналів – 299,93 грн.!

Розпродаються залишки лінійних дренажних каналів з оцинкованою решіткою в комплекті від німецької компанії MARLEY – по акційній ціні – 299,93грн./шт. 

Пропозиція діє тільки на залишки, що є на складі.

Основні характеристики:

Матеріал корпусу – поліпропілен РР, решітка – оцинкований метал.
Довжина - 1м, ширина 130мм
Висота зовнішня - 127 мм, внутрішня – 90мм

Переваги:

- Відвід для труби 110мм інтегровано в корпусі

- Металічна решітка з самозамиканням

- Підготовлене кутове рішення

- Висока міцність

Бажаємо використати таку приємну можливість!

 

08.07.2016

ВОДОЗБІРНИК З ЗАХИСТОМ ВІД ПЕРЕЛИВУ

Водопровідна вода дорожчає? Збирайте дощову воду безкоштовно! Бережіть природу і при цьому заощаджуйте

З 8 липня 2016 року всі покупці водостічної системи Marleyмідного кольору на суму не меншу 10000 грнотримують в подарунок водозбірник (від 20000 грн – 2 водозбірника).  
Кількість Акційної продукції обмежено – 50 штук.
Пропонуємо прийняти участь в Акції і отримати німецьке ноу-хау абсолютно безкоштовно!

Дощова вода надходить по тарифу, рівному нулю :-)

 

 

 

 

Компанія Marley пропонує спеціальні пристрої, з допомогою яких можна збирати дощову воду в бочки і використовувати її для поливу рослин та інших побутових потреб. Один з таких винаходів – відвід-водозбірник з переливним клапаном. Може встановлюватися на будь-які водостічні труби діаметром 90мм.

Водзбірник дощової води працює за принципом сполучених посудин. Водозбірник і бочка з’єднані між собою шлангом. Як тільки рівень води в бочці досягає рівня переливу, дощова вода перестає набиратися в бочку і стікає вниз по водостічній трубі на землю або в дощоприймач.

 

 

14.04.2016

 

До 12-ї річниці ТОВ «Орбіталь» оголошується конкурс фотографій

СУЧАСНИЙ ВОДОСТІК ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

 

На конкурс приймаються якісні фото змонтованих водостічних систем Hunter та Marley в різних кольорах та розмірах, на різних будівлях.

Період дії конкурсу: з 15 квітня  до 31 липня 2016р.

Для участі потрібно надіслати одне чи кілька фото у форматі *.jpg на електронну адресу office@orbital.com.ua із позначкою «ФОТОКОНКУРС» в темі повідомлення. В тексті треба зазначити своє ім`я та прізвище, номер телефону, та назву населеного пункту де було зроблено фотографії.

Переможці обираються голосуванням співробітників ТОВ «Орбіталь» по кожній з 19 номінацій, зазначених нижче.

Критерії: художня цінність, якість, чіткість фотографії, естетична привабливість зображеної водостічної системи, гармонічне поєднання з дахом та фасадом будинку.

Переможець кожної номінації отримує пиво у залізній банці: 5л, Варштайнер світле 8% або аналог за власним вибором.

 

 НОМІНАЦІЇ

Торгова Марка

Водостічна система

Колір

АНГЛІЙСЬКА НАДІЙНІСТЬ

1

HUNTER

125 БРАВО

БІЛИЙ

2

HUNTER

125 БРАВО

КОРИЧНЕВИЙ

3

HUNTER

РЕГЕНТ

БІЛИЙ

4

HUNTER

РЕГЕНТ

КОРИЧНЕВИЙ

5

HUNTER

МАКСІ

БІЛИЙ

6

HUNTER

ШТОРМ

СІРИЙ

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ

7

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 150/125

СІРИЙ

8

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 150/105

КОРИЧНЕВИЙ

9

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 150/105

БІЛИЙ

10

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 150/105

СІРИЙ

11

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 150/90

МІДНИЙ

12

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 125/105

АНТРАЦИТ

13

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 125/105

ЧОРНИЙ

14

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 125/105

МЕТАЛІК АНТРАЦИТ

15

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 125/90

ЗЕЛЕНИЙ

16

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 125/90

ЧЕРВОНИЙ

17

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 125/90

МІДНИЙ

18

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 100/75

БІЛИЙ

19

MARLEY

КОНТИНЕНТАЛЬ 100/75

КОРИЧНЕВИЙ

 

Кількість фотографій систем для участі в конкурсі не обмежується.
Один учасник може претендувати на декілька призів.

ТОВ «Орбіталь» має право використовувати в рекламних цілях будь-які фотографії з тих, що перемогли у конкурсі.

Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться не пізніше 12.08.2016р.

 

11.04.2016.

49,67 грн/п.м. ринви або труби!

Починаємо будівельний сезон! Купуйте німецьку водостічну систему Маrley Континенталь за акційною ціною - 49,67 грн. за метр ринви або труби.

Система Континенталь 100/75 - одна з найпопулярніших водостічних систем для приватного житлового будівництва - відмінно підходить для невеликих будинків площею до 140 кв.м. Ви можете купити її у наших дистриб'юторів за цінами, заявленими на сайті sale.orbital.ua, а також звернувшись до наших менеджерів.

Акція діє до 1 травня 2016р. Поспішайте придбати відмінний 100% -німецький водостік за вигідними цінами!

Заходьте на сайт прямо зараз sale.orbital.ua. Бажаємо приємної покупки!

02.11.2015

КРАСНАЯ ЖАРА–2

Уникальная распродажа красного водостока Marley в Leroy Merlin

Зафиксирован курс EUR - 11 грн.

 

В магазине Leroy Merlin по адресу: г.Киев, Броварской проспект, 3В проходит распродажа красного водостока Marley Continental 125/90. Желоб шириной 125мм, длина 3м - 127 грн, труба диаметром 90мм, длина 3м - 157 грн. Это редчайшая возможность купить высококачественный водосток немецкого производства по "докризисной" цене, соответствующей курсу 1EUR = 11 грн.

01.09.2015р.

 

ОСІННІЙ ЦІНОПАД!

З 1 вересня 2015 р. ТОВ «Орбіталь» знизила відпускні ціни на всю продукцію Marley (Німеччина) на 5%. Також знижені ціни на 10% на оригінальний англійський водостік – система Регент.

Відтепер наші ціни майже не відрізняються від польських аналогів. Оцініть якість провідних виробників водостічних систем – купуйте найкраще! Ціни на всю продукцію можна подивитися або скачати тут. Як правильно порахувати та порівняти наші ціни, детально описано в нашій статті. Звертайтесь до наших Регіональних менеджерів за консультаціями – ми радо допоможемо Вам! Придбати нашу продукцію в Вашому регіоні можна в мережі дистриб’юторів – дивись на карті.

04.04.2015

Водосточная система – как выбрать, что важно знать?

Накануне нового строительного сезона компания "Орбиталь" предлагает всем дистрибьюторам, дилерам и просто частным заказчикам ознакомиться со статьей, в которой Вы узнаете, по каким признакам и как правильно выбрать водосточную систему для защиты фасада вашего дома. Надеемся, что эта статья будет полезна для Вас. Читать статью...

Водосточная система – как выбрать, что важно знать? (скачать в формате pdf)

 

02.04.2015
 
Строительная выставка «InterBuildExpo»-2015

С 25 по 28 марта 2015 компания Орбиталь принимала участие в выставке InterBuildExpo.

09.03.2015
 
«InterBuildExpo»-2015

Главное строительное событие года!

В период с 25 по 28 марта 2015 г. в Киеве пройдет выставка InterBuildExpo.

Приглашаем Вас посетить стенд нашей компании на выставке. Все дни выставки на стенде будут присутствовать специалисты и руководство компании, с которыми вы сможете обсудить как технические вопросы, так и вопросы сотрудничества.
Также, у Вас будет возможность получить рекламные материалы с полезной информацией.
На нашем стенде будет представлена как уже хорошо известная, так и новая продукция и разработки.

  Место проведения: г. Киев, Выставочный центр "КиевЭкспоПлаза", ул. Салютная, 2б, павлиьон №1

Мы будем рады увидеть Вас в числе наших гостей.

ЗАКАЗАТЬ ПРИГЛАСИТЕЛЬНЫЙ БИЛЕТ

 

 

26.01.2015

Імпортер року – золото рейтингу.  Орбіталь серед найкращих імпортерів

Згідно єдиного міжнародного економічного рейтингу «Імпортер Року», за результатами 2013-2014 рр. компанія «Орбіталь» досягла одного з найвищих показників в Україні, та займає 8-е місце (золото рейтингу)  серед підприємств-імпортерів у категорії «Пластмаси, полімерні матеріали та вироби з них».

 

 

 

01.12.2014

Увага! Зниження цін продовжується!

Враховуючи позитивний ефект від нещодавнього зниження роздрібних цін на систему 125 Браво (ТМ Hunter), яке було введено 5 листопада 2014, компанією "Орбиталь" прийнято рішення про зниження роздрібних цін на інші системи ТМ Hunter (системи МаксіРегентШторм) на 12 % та на всі системи ТМ Marley - на 10%. Зараз найкращий час вкласти ваші гроші в якісний товар, щоб вони не знецінилися. Список наших дистриб'юторів у вашому місті Ви можете знайти в розділі Де купити або звернутися за допомогою до Регіонального менеджеру.

Бажаємо приємних Новорічних покупок!

Завантажити прайс-лист

Де купити

 

05.11.2014.

 Ціни знижено на 15%!

Спільна Акція від виробника водостічних систем Hunter Plastics Ltd. та Генерального Дистрибютора в Україні – ТОВ «Орбіталь». 5 листопада 2014р. вступають в дію нові ціни на водостічну систему 125 Браво. Тепер справжній англійський водостік коштує на 15% дешевше в роздрібній торгівлі, що дозволить більшій кількості покупців скористатися можливістю придбати якісну продукцію, що виробляється в Англії з 1946 року. Нагадуємо також, що починаючи з 2009 року система 125 Браво виробляється за технологією ко-екструзії, яка значно підвищує  характеристики захисту від впливу ультрафіолетового випромінювання. Гарантія на збереження коричневого кольору – 5 років! Більше про систему 125 Браво Ви можете прочитати тут.

 

 01.10.2014

Стійкість кольору або переваги коекструзії

Англійська компанія Нunter Рlаstics Ltd серйозно підійшла до розробки продукту, який постачає, це принесе Вам, як підряднику або власнику будинку, відчутну користь.

Раніше ми спостерігали як важко зберігати стійкість темних кольорів протягом довгого часу. Вплив УФ променів та пилу може прискорити вицвітання ринви. Навіть якщо це рідко впливає на функціональність та характеристики продукту, ми розуміємо, що для Вас, як для власника будинку, зовнішній вигляд має значення.

Компанія Hunter постійно приділяє увагу покращенню якості продукту та виробничого процесу. Для вирішення наших проблем Нunter Рlаstics Ltd почала використовувати нову технологію - коекструзію. Це «Наступне покоління водостоків» дозволило покращити і без того високі стандарти англійських водостоків.

У коекструдованних водостоках внутрішній шар з'єднується із зовнішнім для досягнення ідеального вигляду. Коекструзія дозволяє компанії Hunter гарантувати асортименту фітингів - збереження відповідного кольору та блиску екструдованих поверхонь, таким чином ми пропонуємо те, що вам потрібно - привабливі, ефективні та високоякісні водостічні системи.

Що таке процес коекструзії?

Ринви та труби зазвичай виробляються з використанням технології коекструзії.

Коекструзія - це виробничий процес, при якому два різних матеріалу одночасно пресуються (екструдіруются) в один виріб, який складається з внутрішнього та зовнішнього шарів.

Зовнішній шар, так звана «шкіра», виготовлений зі спеціально розробленого високоякісного матеріалу, який забезпечує стійкість кольору та захист від ерозії.

Навіщо використовувати коекструзії?

- Більш глянцеве покриття;
- Підвищена стійкість до погодних умов;
- Відповідність кольору по трубам та фітингам;
- Не впливає на вартість виробництва або кінцеву ціну продукту.

 

20.08.2014

Импортер года-2013

Компания ООО «Орбиталь» в очередной раз оказалась среди импортеров, лидирующих в своем сегменте внешнеэкономчиской деятельности. Согласно рейтинговой программе «Импортер года» ООО «Орбиталь» занимает 5-е место (Золото) серди предприятий- импортеров в группе УКТЗЕД 391721* (пластиковые трубы), по итогам обработки данных за 2012-2013г.

Рейтинг «Импортер года» основан на статистических данных и вычисляется как сумма мест по 4-м показателям: объем импорта, динамика роста относительно предыдущего периода, диверсификация (количество товарных позиций) и количество стран-контрагентов.

 

 

04.03.2014

Леруа Мерлен на Саперно-Слободской улице в г. Киеве!

Недавно состоялось открытие третьего магазина Leroy Merlin (Леруа Мерлен) в Украине, который расположился по адресу: г. Киев, Саперно-Слободская улица, 26. В этом магазине представлена продукция ТМ Marley (система 125/105 и 100/75 в белом и коричневых цветах), продукция ТМ Hunter (система Браво 125 в белом и коричневых цветах).

 

18.02.2014

http://www.hunterplastics-ru.com/gfx/logo_hunter_top.png
 
Участвуйте в лотерее Hunter и получите приз!!!

Hunter Plastics Ltd приглашает Вас принять участие в лотерее-розыгрыше призов!

Ответьте на 3 вопроса и пришлите ответы с Вашими данными нам по e-mail. Номинанты, правильно ответившие на 3 вопроса, получат возможность выиграть приз в лотерее на выставке InterBuildExpo 2014. Ответы принимаются до 21 марта 2014г. Условия лотереи, призовой фонд и условия участия в лотерее размещаются на сайте компании http://www.hunterplastics-ru.com/ru/

18.02.2014
 
«InterBuildExpo»-2014


Главное строительное событие года!
В период с 26 по 29 марта 2014 г. в Киеве пройдет выставка InterBuidExpo - самая престижная и авторитетная строительная выставка в Украине, известная с 1994 года. Ежегодно с целью изучения новинок рынка выставку посещают руководители ведущих компаний отрасли, импортёры и дистрибьюторы, готовые к заключениям контрактов. Им предоставляется возможность ознакомиться с широчайшим выбором строительной продукции, найти поставщиков.
Приглашаем всех Вас посетить выставочный стенд нашей компании.
На нашем стенде будет представлена как уже хорошо известная, так и новая продукция и разработки.

  Место проведения: г. Киев, Выставочный центр "КиевЭкспоПлаза", ул. Салютная, 2б, павлиьон №1

Будем рады видеть Вас в числе посетителей нашей экспозиции!

ЗАКАЗАТЬ ПРИГЛАСИТЕЛЬНЫЙ БИЛЕТ

04.12.2013

Леруа Мерлен на Броварском проспекте в г. Киеве!

Недавно состоялось открытие второго магазина Leroy Merlin (Леруа Мерлен) в Украине, который расположился по адресу: г. Киев, Броварской проспект 3-в. В этом магазине представлена продукция ТМ Marley (система 125/105 и 100/75 в белом и коричневых цветах, система 125/90 в красном цвете), продукция ТМ Hunter (система Regent в белом и коричневых цветах).

В первой половине марта 2014 года ожидается открытие третьего магазина Leroy Merlin по адресу: г. Киев, улица Саперно-Слободская.

 

24.07.2013

Красная жара!!!

В связи с тем, что завод Marley Deutschland Gmbh начал производство водосточной системы красного цвета (RAL 3011) по новой технологии из ПВХ, компания "Орбиталь" сообщает о долгосрочном снижении цен на водосточные системы Marley красного цвета.

С 24 июля 2013 года цены снижены - до 19%!

Теперь лучшие водостоки в Германии стали доступнее для всех потребителей Украины!

Стройте вместе с Marley!

 

18.03.2013

Поговорим о качестве водостоков?

В разговоре о пластиковых водостоках для крыши, помимо вопроса об их стабильности и долговечности,  одним из центральных пунктов является проблема их выцветания.

Марлей Германия был одним из первопроходцев в области производства водостоков из ПВХ. Их производство было начато на заводе в городе Вунсторф, федеральная земля Нижняя Саксония, более полувека назад. За прошедшее время Марлей накопил огромные и всесторонние ноу-хау и опыт в производстве этого продукта. Его высокое качество позволило Марлей стать лидером рынка пластиковых водостоков не только Германии, но и многих других стран Европы.

Этот долгосрочный успех обусловлен постоянным совершенствованием и развитием водосточных систем Марлей с учётом опыта их эксплуатации в самых различных природно-климатических условиях разных стран: от таких жарких стран как Италия, Испания, Турция до таких морозных стран как Норвегия, Швеция, Финляндия, Россия. 

Водостоки подвергаются очень жёсткой проверке природой: колебания температуры от минус 40 до плюс 40 градусов... Солнечное облучение... Осадки, содержащие различные химические вещества... И всё это выдерживает водосток из ПВХ? Долгие годы?  И служит честно своему хозяину?

Да! Это факт, который получил в прошлом году конкретное подтверждение. А именно, один житель из города Санкт-Ингберт (фамилия редакции известна) прислал в июне 2012-го года сообщение начинающее следующей фразой: „An meinem Wohnhaus wurde 1968 eine Marley Regenrinne montiert, die bis zum heutigen Tage noch in einwandfreien Zustand ist“. Что в переводе обозначает: «На моём доме в 1968 году был смонтирован водосток Марлей, который до сегодняшнего дня находится в безупречном состоянии».

И далее в этом сообщении говорится, что из-за инсталяции солнечных батарей на крыше дома, водостоки Марлей должны быть демонтированы, о чём хозяин очень сожалеет. Поскольку они служили верой и правдой и с успехом выдержали такой долгосрочный тест: не протекали, не покорёжились, не потеряли цвета – в общем функционировали стопроцентно.

Автор письма приложил фотографию своего дома, где виден водосток  Марлей серого цвета (см. фото 1), и предложил Марлей демонтированные элементы водосточной системы для анализа.

Фото 1

Чем Марлей, конечно, воспользовался.  Эти элементы были показаны на международной выставке BAU Munchen в начале 2013 года и вызвали повышенный интерес посетителей (см. фото 2).

Фото 2

Теперь части этого водостока, прослужившего 44 года, находятся в музее Марлей как свидетельство очень высокого качества водостоков из ПВХ производства Марлей Германия.

 

27.02.2013
 
«InterBudExpo»-2013

 
Главное строительное событие года!
В период с 26 по 29 марта 2013 г. в Киеве пройдет выставка InterBudExpo - крупнейшее мероприятие в Украине в сфере строительства. Ежегодно с целью изучения новинок рынка выставку посещают руководители ведущих компаний отрасли, импортёры и дистрибьюторы, готовые к заключениям контрактов. Им предоставляется возможность ознакомиться с широчайшим выбором строительной продукции, найти поставщиков.

Приглашаем всех Вас посетить выставочный стенд нашей компании.
На нашем стенде будет представлена как уже хорошо известная, так и новая продукция и разработки.

  Место проведения: г. Киев, Выставочный центр "КиевЭкспоПлаза", ул. Салютная, 2б, павлиьон №1, стенд С331.

Будем рады видеть Вас в числе посетителей нашей экспозиции!

 

 

22.02.2013

Імпортер року-2012

Компанія ТОВ «Орбіталь» увійшла до числа найкращих підприємств України в галузі зовнішньоекономічної діяльності за статистичною рейтинговою програмою «Імпортер року» - 2012.

Почесним званням «Імпортер року» нагороджуються компанії які є лідерами у своєму сегменті економічної діяльності  за офіційними даними Державної статистики згідно УКТЗЕД. Рейтинг проводиться за підтримки Міжнародної торгової палати України.

Компанія «Орбіталь» входить до числа лідерів (Золото рейтингу) в категорії «Пластмаси, полімерні матеріали та вироби з них», з одним з кращих показників за історію офіційного рейтингування в категорії. Про це керівництво компанії сповістив офіційним листом «Про річний загальнодержавний рейтинг підприємства» Голова Оргкомітету Міжнародного рейтингу Гіжицький В.В.

 

 

21.11.2012

Гарантия от ТМ Marley на СТАБИЛЬНОСТЬ ЦВЕТА

15 ноября 2012г. немецкий производитель водостоков Marley Deutschland Gmbh принял решение о выдаче специальной Гарантии на цветостойкость своей продукции к действию УФ-излучения:

10 лет  - на водосточные системы белого, медного и серебристого цветов
5 лет - на водосточные системы коричневого и зеленого цветов
3 года - на водосточные системы других цветов
 
Данная Гарантия действует только на территории Украины.
 
Подробнее с условиями Гарантии вы можете ознакомиться
 здесь.

03.09.2012

HUNTER в LEROY MERLIN!

Наша компания начала поставки водосточных систем Регент производства Hunter Plastics Ltd (Англия) в гипермаркет строительных материалов сети Leroy Merlin в Киеве по адресу: ул.Полярная, 17А.

Система Регент – это водосток в традиционном английском стиле. Регент имеет уникальный профиль трубы, что придает системе элегантный и гармоничный вид. Данная водосточная система идеально подходит как для современных построек, так и для зданий в стиле кантри, классика, традиционный английский коттедж.

С января 2011г. система Регент производится по технологии ко-экструзии, что обеспечивает повышенную стойкость к действию ультрафиолета и других неблагоприятных климатических условий. Hunter Plastics Ltd предоставляет специальную гарантию на стойкость цвета: на коричневый цвет – 3 года, на белый цвет – 7 лет.

До 31 декабря 2012г. в магазине действуют специальные цены на комплектующие системы Регент – скидки до 20% от розничного прайс-листа. В магазине поддерживается стандартный товарный запас в двух цветах: белый и коричневый.

Магазин работает каждый день с 7-30 до 22-00. Приятной покупки!

27.04.2012

НОВИНКА  ОТ ТМ MARLEY!!!

На склад ООО Орбиталь поступила новинка от ТМ Marley - рукав полиэтиленовый для временного отвода воды. Назначение - защита стен и фасада в процессе строительства. Изготовлен рукав из полиэтилена, имеет длину 5 метров и подходит для труб диаметром 75-125 мм. Фиксируется хомутом, который идет в комплекте. Прайсовая цена 78,81 грн.

 

17.04.2012

Эксклюзивная гарантия от ТМ Hunter на СТАБИЛЬНОСТЬ ЦВЕТА!

Впервые в Украине! ТМ Hunter - первый и единственный производитель водосточных систем из ПВХ, который официально предоставил на свою продукцию гарантию на стабильность цвета.

02.04.2012

Компания «Орбиталь» приняла участие в 3-м международном форуме новейших строительных материалов и технологий "InterBudExpo-2012"

27-30 Марта 2012 года компания «Орбиталь» приняла участие в 3-м международном форуме новейших строительных материалов и технологий "InterBudExpo-2012", показав рынку как новинки текущего сезона, так и «хиты продаж» последних лет. Все посетители нашего стенда могли пообщаться с консультантами, которые с огромным удовольствием  отвечали на различные вопросы гостей выставки.
 
ООО «Орбиталь» представляла продукцию двух производителей водосточных систем Мarley (Германия) и Hunter (Англия).
 
На выставке были подведены итоги конкурса "MarleyFest-2012".
 
На наших стендах были представлены такие интересные новинки:
 
- эксклюзивная система Регент и система 125 Браво от ТМ Hunter, которые начали производить по технологии коэкструзии;

-  эксклюзивная система Шторм ТМ Hunter, предназначенная для скатных кровель большой площади;
 
- система Континенталь 150/125 от ТМ Marley, предназначенная для сбора дождевой воды с кровель большой площади;
 
- системы Континенталь 125/75, 125/90 и 100/75 для коттеджного строительства;
 
- защитные сетки Poly-Net Laubstop и Laubfrei от ТМ Marley, которые осенью защитят желоба от листвы, а  зимой - от попадания снега;
 
-  водосборники дождевой воды с переливным клапаном от ТМ Marley;
 
- ливнеприемники от ТМ Marley и ТМ Hunter, которые предназначены для защиты от разрушения отмосток зданий, фундамента, бетонных и асфальтовых покрытий, дождевыми и талыми водами;
 
-  рукав полиэтиленовый для временного отвода воды.

Внимание! Эксклюзив от ТМ Hunter! Первый призводитель водосточных систем, который дал гарантию на цвет! Ознакомиться с гарантией вы можете здесь.

Благодарим всех, кто проявил интерес к стенду Компании «Орбиталь»  и посетил его в дни выставки. Если Вам не удалось посетить стенд нашей компании и пообщаться с представителями нашей компании, то Вы можете связаться с нашим региональным представителем в вашем регионе. 

 

25.03.2012

Виставка "InterBudExpo 2012"

   27-30 березня 2012 року в Києві наша компанія бере участь в 3 міжнародному форумі новітніх будівельних матеріалів і технологій InterBudExpo.
   Традиційно на InterBudExpo збираються компанії, що представляють всі напрямки будівельної діяльності: проектування, ремонт, фасадні і покрівельні роботи, дизайн та виробництво вікон, дверей, зимових садів, балконів, опалення, водопостачання, вентиляція, кондиціонування, освітлення, декор, озеленення, ландшафтний дизайн. Всі дні виставки на нашому стенді будуть присутні менеджери та керівництво компанії, з якими Ви зможете в неформальній обстановці обговорити питання початку та розвитку співробітництва. Також на виставці будуть підведені підсумки всеукраїнського конкурсу для дистриб'юторів "MarleyFest 2012". Ми будемо раді побачити Вас в числі наших гостей і сподіваємося, що відвідування цього заходу виявиться для Вас всебічно корисним!
   Місце проведення: м. Київ, Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза", вул. Салютна, 2б

01.12.2011г.

«Велике» навантаження

Компанія Marley випустила новий Видеоролик, в якому дуже весело та наглядно показано, як ринва Marley може витримувати "велике" навантаження: http://www.orbital.ua/index.php?id=582. Приємного перегляду!

 

30.11.2011

Новий розділ"Відео"

На нашому сайті з'явився новий розділ Відео - внизу лівого вертикального меню.

У цьому розділі зібрана інформація з монтажу і встановлення водостічних систем Akatherm і Marley. Надалі будуть представлені інші відеоматеріали.

Сподіваємося, ця інформація буде корисна для Вас.

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання по розміщених відеоматеріалів, звертайтеся до нашого технічного консультанта;
Вакуленко Дмитро
d.vakulenko@orbital.com.ua
(067) 242-75-73

17.10.2011

Акція "Marley... -10%".

C 17 жовтня по 30 листопада 2011р. проходить спільна Акція заводу Marley Deutschland GmbH та представництва Marley в Україні компанії "Орбіталь". У цей період діють ексклюзивні ціни (10%-а знижка) на ключові позиції водостічної системи Marley білого і коричневого кольору. Поточною восени німецький водостік Marley, визнаний в Європі лідер за якістю серед ПВХ-водостоків, пропонується українським споживачам за унікально доступними цінами.

30.09.2011

Група дистриб'юторів ТОВ "Орбіталь" відвідала завод Hunter Plastics Ltd. 26-29 вересня 2011р.

Делегація з України відвідала офіс і виробничі майданчики Hunter. Спеціально для наших партнерів був продемонстрований процес коекструзії, який використовується при виробництві сучасних жолобів і труб, а також лабораторія, в якій проводиться якісний аналіз продукції, що зійшла з конвеєра. У вільний час гості з України прогулялися вулицями Лондона та відвідали головні його визначні пам'ятки. ТОВ "Орбіталь" дякує всіх співробітників Hunter Plastics за теплий прийом і особисту увагу!

12.08.2011

З Днем будівельника!

Компанія ТОВ «Орбіталь» вітає всіх з професійним святом - Днем Будівельника!

Бажаємо Вам міцних стін, потужних фундаментів, довговічних водостоків і надійних дахів, а також нових проектів і натхнення в роботі.

На честь цього свята ТОВ «Орбіталь» запускає річну акцію «MarleyFestProfi», яка стартує 14 серпня 2011 року. За умовами акції, учасникам необхідно накопичити покупки ТМ Marley на суму від 20 000 грн. і вони гарантовано отримають ящик німецького пива, можливість стати власником домашньої пивоварні, а також зможуть отримати головний приз - поїздку на Фестиваль Пива в Мюнхені, Німеччина.

Офіційні правила акції читайте на сайті www.marleyfest.orbital.ua

Деталі по телефону 0-44-249-98-52 

 

12.05.2011

ТОВ "Орбіталь"отримала статус Генерального дистриб'ютора торгової марки Hunter в Україні згідно сертифікату, виданого компанією Hunter Plastics Ltd.

 

28.03.2011

Компанія «Орбіталь» взяла участь у міжнародній виставці "InterBudExpo-2011" 

22-26 березня 2011 року компанія «Орбіталь» взяла участь у міжнародній виставці "InterBudExpo-2011".


ТОВ «Орбіталь» представляла продукцію двох виробників водостічних систем Мarley (Німеччина) і Hunter (Англія).
На запрошення нашої фірми стенд відвідали представники заводів, які могли відповісти на питання відвідувачів виставки.

На наших стендах були представлені такі цікаві новинки:

- Система Континенталь 150/125 від ТМ Marley, призначена для збору дощової води з покрівель великої площі;

- Системи Континенталь 125/75, 125/90 і 100/75 для котеджного будівництва;

- Захисні сітки Poly-Net Laubstop і Laubfrei від ТМ Marley, які восени захистять жолоби від листя, а взимку - від попадання снігу;

- Водозбірники дощової води з переливним клапаном від ТМ Marley;

- Ексклюзивна система Регент від ТМ Hunter, яку почали виробляти за технологією коекструзії;

- Алюмінієва водостічна система ALUTEC від ТМ Hunter;

- Лійка Hopper Head від ТМ Hunter (інноваційне рішення для багатоповерхових будівель муніципального, житлового, промислового, комерційного будівництва);

Якщо Вам не вдалося відвідати стенд нашої компанії і поспілкуватися з представниками нашої компанії, то Ви можете зв'язатися з нашим регіональним представником у вашому регіоні.

 

02.03.2011

Виставка "InterBudExpo 2011"

    З 22 по 26 березня 2011г. наша компанія бере участь в міжнародній виставці новітніх будівельних матеріалів і технологій "InterBudExpo 2011". У Вас буде можливість ознайомитися з новинками асортименту компанії «Орбіталь», а також отримати консультацію технічних фахівців і обговорити умови співпраці. Також на виставці будуть підведені підсумки всеукраїнського конкурсу для дистриб'юторів "MarleyFest 2011". Запрошуємо відвідати наш стенд і побачити все своїми очима! Місце проведення: м. Київ, Виставковий центр "КиевЕкспоПлаза", вул. Салютна, 2б

 

23.08.2010

Водозбірник дощової води Marley з переливним клапаном

На складі ТОВ "Орбиталь" з'явився водозбірник дощової води Marley з переливним клапаном. Водозбірник доступний у наступних кольорах: білий, коричневий (d=75мм), мідний (d=90мм). докладніше...

 

07.07.2010

Захисна сітка від листя Marley

Скоро закінчиться літо і настане осінь. Будь-якому домовласникові не з чуток знайома проблема опалого листя, яке, потрапляючи в ринву, заважає стоку води, - доводиться регулярно чистити жолоби і труби. Щоб уникнути цих неприємностей, компанія "Орбіталь" пропонує просте рішення від Marley  - встановите захисну сітку Marley Laubfrei або Poly-net Laubstop в ринву. Тоді листя залишається на поверхні сітки, засихає і здувається вітром. Дуже поважно відзначити, що ці сітки легко встановлюються як в ринви виробництва Marley, так і в жолоби більшості інших виробників. За консультацією звертайтеся до наших дистриб'юторів або регіональних представників.

01.07.2010

Архітектура - це музика в просторі, як би застигла музика.  

 (Фрідріх Шеллінг)

Дорогі архітектори, 

Компанія Орбіталь поздоровляє Вас

  з Вашим професійним святом!

 

День архітектури не даремно наголошується не лише в Україні, а і по всьому світу — нетлінні твори архітекторів дарили людям естетичного і практичного задоволення.

Ми вдячні Вам за Ваші  творіння і бажаємо, щоб Ви отримували радість від спланованих і побудованих Вами будинків, мостів, театрів, міст. А також: щоб очі були гострі, лінії чотки і вірні, голова повна геніальних думок і ідей, а найголовніше, щоб ваші прекрасні задуми завжди втілювалися в життя і ніколи не залежувалися в папці!

З повагою,

Команда компанії «Орбіталь»

 

10.06.2010

Х Всеукраїнський конкурс архітекторів "Творчість плюс якість"

5 червня в ТЦ Термінал м. Бровари відбувся 10-й Всеукраїнський конкурс архітекторів «Творчість плюс якість», організатором якої виступила компанія «ТПК» при спонсорській підтримці офіційного імпортера водостічних систем Hunter і Marley в Україні компанії «Орбіталь».

Постійні спонсори заходу Marley і Hunter з радістю підтримали ювілейний конкурс архітекторів, тому що можливість об'єднати 350 архітекторів і представників будівельного бізнесу на одному заході критично важлива для галузі, яка починає відновлюватися після нелегкого 2009 року. Крім того, це прекрасна можливість отримати корисні знання і обмінятися досвідом з ключовими експертами галузі.

Цього року на конкурс було подано 540 робіт. Кращі проекти в кожній номінації визначило профільне жюрі, до складу якого увійшли експерти Marley і Hunter. Архітектори боролися за звання в 8 номінаціях: Архітектори майбутнього, Кращий перспективний (нереалізований) проект, Кращий торгівельний комплекс, Кращий спільний проект архітектура плюс будівництво, Кращий особняк, Краща житлова будівля, Кращий промисловий об'єкт, Краща адміністративна або суспільна будівля.

Конкурсанти і глядачі змогли не лише оцінити роботи і привітати переможців, але і відмінно відпочити і поділитися враженнями в неформальній обстановці.

Веселі баварські дівчата Marley пригощали гостей німецьким пивом і сосисками.

Британки Hunter відзначали перемогу конкурсантів англійським джином і створювали незабутню атмосферу свята.

Всім гостям Hunter і Marley підготували дарунки на згадку про тріумф творчості і якості на ювілейному конкурсі архітекторів.

29.03.2010

Компаніїя Орбіталь прийняла участь в міжнародній виставці "InterBudExpo 2010"

23-27 Березня 2010 року компанія Орбіталь взяла участь в міжнародній виставці  "InterBudExpo 2010".

Стенд компанії Орбіталь включив 2 виробника водостічних систем Мarley (Німеччина), Hunter (Англія).

Компанія Орбіталь презентувала слідуючі новинки:

- алюмінієві водостічні системи ALUTEC від ТМ Hunter; см.подробнее...

- водостічна система Deepflow150 від ТМ Hunter з новою системою кріплень «Easy Clip», яка дозволяє сполучати елементи водостічної системи легко і швидко, система виробляється в 3 кольорах (білий, коричневий, пісочний), має красиве глянсове покриття. Водостічна система Deepflow150 зроблена за новою технологією Life 4, система коекструзії дозволяє в 4 рази збільшити захисну функцію жолобів і труб на світлостійкість; см.подробнее...

- воронка Hopper Head від ТМ Hunter (інноваційне вирішення для багатоповерхових будівель муніципального житлового, промислового, комерційного будівництва). Воронка комплектується 160 трубою, і набором кріпильних комплектуючих.см.подробнее...

18.03.2010

Виставка "InterBudExpo 2010"

   З 23 по 27 березня 2010г. наша компанія бере участь у виставці Interbudexpo 2010. На стенді будуть представлені новинки від виробників водостічних систем: Hunter і Marley. Запрошуємо відвідати наш стенд і побачити все своїми очима!

17.11.2009

 Компанія "Орбіталь" організувала роботу регіональних складів

У листопаді компанія "Орбіталь" організувала роботу регіональних складів на базі існуючих дистриб'юторів в таких містах: Донецьк, Львів, Одеса, Сімферополь, Харків. Тепер продукція Hunter стала ближча і доступней для споживачів справжнього англійського водостоку, оскільки не потрібно довго чекати постачань з Києва, а також витрачати додаткові гроші на доставку. На складах підтримуватиметься основний асортимент - система 125 Браво білого і коричневого кольорів. Адреси регіональних складів розміщені в розділі "Де купити?"

18.10.2009

З 19 жовтня по 20 листопада 2009г. діє Акція.

Для всіх покупців продукції Marley діє 7%-ная знижка. Таким чином, найбільш якісний водостік, що вироблений в Германії і є лідером, займаючи 58% ринку Німеччини, стає доступним ширшому кругу споживачів в Україні, які тепер зможуть оцінити справжню німецьку якість за хорошою ціною! Лише для вимогливих людей!

01.05.2009

Компанія «Орбіталь» представляє нову технологію

 З весни цього року компанія «Орбіталь» — представництво англійського виробника пластикових водостічних систем— пропонує українському будівельному ринку водостоки, виготовлені за новою технологією. Труби і жолоби систем Hunter тепер роблять методом коекструзії. Про переваги новини розповідає директор компанії «Орбіталь» Марина Праженнік.

— Чим же краще продукція, виконана за цією технологією?

— Це технологія нового покоління, яка все ширше застосовується в промисловості розвинених країн. Коекструзія — технологія виробництва виробів з пластика, в даному випадку з полівінілхлориду (ПВХ): дві композиції, використовувані для виготовлення водостічних труб і жолобів, видавлюються через екструдер і формують єдиний виріб, що складається з двох шарів, — внутрішнього і зовнішнього. Матеріали цих шарів схожі по своїх фізичних властивостях, наприклад, мають погоджений між собою коефіцієнт температурного розширення. Міцність з'єднання шарів така, що вони утворюють єдине нерозривне ціле, без розшарувань і зазорів. Таким чином, технологія коекструзії забезпечує повну цілісність виробів і дозволяє істотно поліпшити експлуатаційні і естетичні характеристики водостічних систем.

— Які нові характеристики продукції?

— Завдяки наявності в коекструдірованних виробах двох шарів досягається наступний ефект. Внутрішній шар, як і раніше, готується, пластичний, має гладку поверхню, що забезпечує швидкий стік води по трубах і жолобах, стійкий до механічних дій, що створюються, наприклад, льодом і сміттям в трубах. Зовнішній же шар (по термінології виробника — «шкіра») виготовляється із спеціальної композиції покращуваної якості, що повідомляє продукції нові властивості. Тестування новинки показало: наявність зовнішнього шару і характеристики матеріалу, з якого зовнішній шар виготовлений, у декілька разів підвищують стійкість виробу до вицвітання, що дозволяє отримати більш світлостійкі водостічні системи. Це відповідь на багаточисельні побажання українських споживачів, особливо тих, хто експлуатує водостоки в регіонах з високою сонячною активністю. Окрім цього, зовнішній шар коекструдірованних виробів має вищу міру глянцю. Тепер труби і жолоби володіють таким самим рівнем блиску, як і фітінги. Ще одна особливість жолобів, коекструдірованних за технологією Hunter, — колірне вирішення внутрішнього шару скоординоване з кольором зовнішнього шару. Це означає, що з переходом на нову технологію естетичні властивості водостічних систем істотно покращали.

— Зміна технології виробництва спричинила зміну параметрів продукції?

— Лінійка продуктів компанії Hunter залишилася незмінною, зміна технології на ній ніяк не відбилася. Єдине, що змінилося, — якість. Воно значно покращало, оскільки зараз вироби випускають на абсолютно новому устаткуванні.

Коекструзіонная програма Hunter почалася навесні 2009 років з випуску системи «125 Браво». Виготовлена за новою технологією, ця система вже поставляється українським споживачам. Коекструзіонноє виробництво труб і жолобів системи «Регент» зараз у стадії підготовки і тестування. Її випуск планують почати найближчим часом.

Хочу ще відзначити, що одночасно із зміною технології завод Hunter удосконалив упаковку жолобів і труб. З найпершої партії коекструдірованниє вироби пакуються в міцніший матеріал, що надійно захищає водостоки при транспортуванні і зберіганні.

— Чи підвищилася ціна продукції у зв'язку з переходом на технологію коекструзії?

— Це питання ми з виробником обговорювали. Звичайно ж, впровадження нової технології зажадало інвестицій, і чималих, але ми прийшли до того, що не варто перекладати ці витрати на клієнтів. Таким чином, ціна залишається колишньою.

— Як змінилася політика компанії «Орбіталь» із-за погіршення економічної ситуації?

— Наші принципи, політика компанії по відношенню до клієнтів не помінялися. Продовжуємо працювати лише з продукцією високої якості. Незмінним залишився асортимент, ми пропонуємо ті ж системи, які поставляли торік.

Це лідируючі європейські бренди: Hunter, Marley, Akatherm. Поки темпи продажів сповільнилися із-за загального економічного спаду, ми отримали більше часу, щоб зайнятися підвищенням якості обслуговування клієнтів. В першу чергу, відпрацьовуємо надійність і оперативність логістичних процесів, підвищуємо точність планерування наших товарних запасів, злагодженість роботи з постачальниками, перевізниками. Хочемо відпрацювати взаємодію так, щоб продукція завжди поставлялася дистриб'юторам точно і в строк.

.

29.03.2009

 

Компаніїя Орбіталь прийняла участь в міжнародній виставці "Будівництво та Архітектура-2009"

24-28 Березня 2009 року компанія Орбіталь взяла участь в міжнародній виставці «Будівництво і Архітектура».

Стенд компанії Орбіталь включив 3 європейські виробники водостічних систем Hunter (Англія), Мarley (Німеччина), Акatherm(Голландія).

 Компанія Орбіталь презентувала новинки:

- водостічна система Deepflow150 з новою системою кріплень «Easy Clip», яка дозволяє сполучати елементи водостічної системи легко і швидко, система виробляється в 3 кольорах (білий, коричневий, пісочний), має красиве глянсове покриття. Водостічна система Deepflow150 зроблена за новою технологією Life 4, система коекструзії дозволяє в 4 рази збільшити захисну функцію жолобів і труб на світлостійкість; см.подробнее...

- воронка Hopper Head (інноваційне вирішення для багатоповерхових будівель муніципального житлового, промислового, комерційного будівництва). Воронка комплектується 160 трубою, і набором кріпильних комплектуючих.см.подробнее...

17.03.2009

Виставка "Будівництво та Архітектура 2009"

Запрошуємо Вас відвідати стенд компанії "Орбіталь" на виставці "Будівництво і Архітектура 2009" Виставка працює 24-28 березня 2009 Місце проведення: Виставковий центр "КиевЕкспоПлаза", вул. Салютна, 2б, м. Київ

Час роботи:
24.03 -12:00 – відкриття
25.03 – 10:00-18:00
26.03 - 10:00-18:00
27.03 - 10:00-18:00
28.03 - 10:00-18:00
Стенд компанії "Орбіталь" знаходиться в Павільйоні №1, сектор D "Крівля і ізоляція", стенд D124.

У Вас буде можливість ознайомиться з новинками асортименту компанії «Орбіталь», а також отримати консультацію технічних фахівців і обговорити умови співпраці в 2009 році. Будемо  ради зустрічі з Вами!