Головна  Про компанію  Про компанію

Компанія «Орбіталь», яка створена в 2004 році як представництво англійської ТМ Hunter, стала першою українською фірмою, що спеціалізується виключно на водостічних системах. Зараз «Орбіталь» входить до числа лідерів українського ринку водостоків і є визнаним експертом по цій продукції.

Щодня по всій Україні продається більш ніж 1,500 погонних метрів ринв, поставлених «Орбіталь», - іншими словами, ми забезпечуємо українських споживачів водостічними системами із швидкістю більше 1.1 погонного метра в хвилину!

Навіть за скромними підрахунками, водостоки, поставлені компанією «Орбіталь» за весь час її діяльності, зараз допомагають відводити воду більш ніж 8,000,000 кв.м. дахів українських будівель, розташованих в самих різних кінцях країни, від Львівської до Луганської області, від Чернігова до ЮБК. Це багато десятків тисяч будівель: житлових, адміністративних, виробничих, торгівельних – і їх число з кожним днем збільшується.

«Орбіталь» здійснює продаж через мережу національних і регіональних дистриб'юторів. Їх координати в своєму місті або області ви можете знайти тут. У числі наших партнерів – широко відомі виробники покрівельних покриттів і дистриб'ютори комплексу покрівельних і фасадних матеріалів. Ми передаємо продаж водостоків до рук надійних і професійних торгівельних компаній, що вміють кваліфіковано обслуговувати покупців водостічних систем.

До нашого портфелю брендів входять лише високоякісні і перевірені часом системи водовідводу від провідних західноєвропейських виробників: Marley Deutschland GMBH (Німеччина), Hunter Plastics Ltd. (Англія), Akatherm International BW (Нідерланди) – всі вони входять до Групи Aliaxis (холдинг, якому належить світове лідерство по виробництву і продажам пластикових інженерних мереж).

Асортимент цієї продукції дозволяє запропонувати оптимальне вирішення водовідводу для покрівлі будь-якого розміру, кольору і архітектурного стилю, вибрати найбільш відповідні в кожному випадку комплектуючі для з'єднання і кріплення - залежно від конструкції покрівлі, фасадного матеріалу і форми карнизу. 

У 2007 році прийнято рішення про представлення на ринку Україні німецької ТМ Marley, що займає лідируючі позиції на ринку водостічних систем для скатної крівлі в Німеччині, Польщі і інших країнах Західної і Східної Європи.

У 2008 році виведена на ринок голландська ТМ Akatherm і реалізовані перші об'єкти з внутрішнім водостоком сифонового типу для будівель з плоскою покрівлею великої площі. Технічний експерт «Орбіталь» авторизован виробником на проектування і шеф-монтаж сифонових водостічних систем Akatherm.

У листопаді 2009 року почали роботу регіональні склади «Орбіталь» в Сімферополі, Львові, Донецьку, Харкові і Одесі.

У 2010 році прийнято рішення продовжити розвиток компанії в області комплексного постачання і проектно-технічного супроводу інженерних мереж для крупних об'єктів. Таким чином, ми розширюємо свою присутність в сегменті промислового і комерційного будівництва.

Культура «Орбіталь» побудована на фундаментальних цінностях, які залишаються затребуванними з моменту створення компанії і до цього дня: партнерство, професіоналізм і командний дух. Саме тому необхідними якостями для всіх співробітників «Орбіталь» є відвертість, клієнто-орієнтованість і професійні навики! Розвивати ці якості нам допомагає щорічний обмін досвідом із зарубіжними колегами і українськими дистриб'юторами, постійна увага до потреб і інтересів наших клієнтів, спеціалізовані тренінги і дружна робота в команді.