Головна  Продукція

Шановний користувач!

  У цьому розділі представлений асортимент продукції, призначеної для забезпечення відведення дощової води з даху будинку та прилеглих територій:

1. Водостічна система * використовується для відведення дощової води з даху будинку. Це система труб, ринв та фітингів, яка виконує функцію збору дощової води з даху та її транспортування на вимощення або в систему зовнішньої каналізації.

*Водостічні системи захищають фасад будинку від дощової води, а фундамент - від сильного зволоження. Завдяки водостоку вода з даху збирається та направляється в одне місце, а будівлі не загрожує передчасне руйнування. Крім того, водостічні системи можуть виступати в ролі декоративних елементів будівлі, підкреслювати перехід від даху до стін, від фронтону до фасаду. Такий будинок буде виглядати стильним та елегантним виділяючись серед інших будівель.

Чим краще Ви організуєте систему збору дощової води та снігу з даху, тим менше шансів буде у зайвої вологи нашкодити будівлі.

Вибравши фірмові водостоки  Hunter або MarleyВи отримаєте: 
- Якісний товар від кращих виробників Англії (Hunter) та Німеччини (Marley);
- Високотехнологічні запатентовані рішення та надійну гарантію;
- Естетично привабливий дизайн.

     2. Для захисту від руйнування дощовими та талими водами відмосток будівель, фундаменту, бетонних та асфальтованих покриттів використовуються системи точкового та лінійного водовідведення:

Точковий водовідвід складається з дощоприймача (лійки), до якого приєднується водостічна труба. Далі вода прямує в каналізацію (або дренажну систему) через зливний патрубок.

Лінійний водовідвід - мережа заглиблених каналів, виконаних із з'єднаних між собою бетонних або пластикових модулів. З їх допомогою проводиться відведення дощових вод  з доріг та тротуарів.

     Продукція Hunter і Marley мають наступні характерні особливості:

Особливості

Hunter

Marley

Дизайн

Оригінальний дизайн ринв та труб, який підкреслює вишуканий англійський стиль. В асортименті представлені такі форми ринв та труб:


- ринви напівкруглої форми, труби круглої форми;


- ринви трапецієподібної форми з хвилями, труби квадратної форми з хвилями. Завдяки конструкції ринв, труб та фітингів система має зовні однорідно-рівну поверхню в місцях з'єднань, що робить водостік схожим на одне ціле. Напівкруглий дизайн, згладжені форми і глянсове покриття водостічної системи роблять його схожим на металевий. 

 

Колір

Водостоки представлені в білому, коричневому та сірому кольорах. 

Широка палітра кольорів (9 варіантів) представлена системою RAL. Це німецький стандарт кольору, в якому кожен колір позначений цифровим індексом. 

Типорозміри

В асортимент входять 7 швидко монтованих водостічних систем: напівкруглі системи «Міні» і «Міді», «Трапеція», «125 Браво», «Регент», «Максі», «Шторм».

В асортименті 8 водостічних систем з різною шириною ринв (150, 125, 100мм) та діаметрами труб (125, 105, 90, 75мм).

Технічні рішення

Запатентована система Surefit - це система кріпильних елементів та поворотних защіпок, що забезпечує швидкий та простий монтаж. 

Спеціально розроблена система «виступ-паз» для компенсації температурних розширень. 

Гарантії

Гарантія на функціонал продукції - 12 років.

Гарантія на стабільність білого кольору - 7 років.

Гарантія на стабільність коричневого кольору - 5 років.

Гарантія на функціонал продукції - 10 років.

Гарантія на стабільність білого, мідного та сріблястого кольорів - 10 років.

Гарантія на стабільність коричневого та зеленого кольорів - 5 років.

Гарантія на стабільність систем інших кольорів - 3 роки.

 

    Для відведення води з плоского даху великої площі, компанія Орбиталь пропонує використовувати сифоново-вакуумну систему  Akatherm.

     Для того, щоб детальніше ознайомитися з продукцією, виберіть торгову марку:

Hunter країна виробник Англія.Marley  країна виробник Німеччина

Akatherm країна виробник Нідерланди. Сифонно-вакуумні системи відводу води с плоскої покрівлі


Додаткова інформація:

Завантажити прайс-лист

Знайти представника у свому регіоні

Задати питання службі підтримки

Завантажити технічні документи

Завантажити сертифікати на продукцію